Site-ul meu
Principală | Site-ul meu - Forum | Înregistrare | Logare
 
Vn, 29/Martie/24, 1:22:42
Bine aţi venit Vizitator | RSS
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Test category » Forum-ul lui Hauti » Site-ul meu (Informatie si Sprijin)
Site-ul meu
HautiData: Joi, 08/Martie/12, 1:52:01 | Mesaj # 1
Soldat
Grup: Administratori
Mesaje: 15
Premii: 0
Status: Offline
Informaţiile conţinute în acest site sunt in scopuri educaţionale si de sprijin. Site-ul a fost conceput pentru a vă ajuta să înţelegeţi informaţiile specifice. Aceasta nu este o încercare de a face consultanţă fiscală, juridică, sau de afaceri ci doar ofera variate oportunitati de afaceri in care multi au reusit deja. Achiziţionarea produselor de pe site nu garantează, ca veti face bani. Orice afacere online, sau clasica, de marketing implică un anumit grad de risc, de succes sau eşec. Depinde în întregime de fundal, adica de devotamentul, dorinta, motivatia, de cerere, de oferta, de nisa de piata, de prezentarea produselor catre clienti, de calitatea acestora, de ce isi doresc oameni atunci, precum şi de alţi factori, cunoscuti şi necunoscuti, precum si factori de dincolo de controlul tau. Ca în orice demers de afaceri, există un risc inerent de pierdere de capital şi nu există nici o garanţie că veţi câştiga bani. Totusi viata arata ca, multi oameni traiesc din afaceri, si marea lor majoritate si-au asumat riscul de a pierde, dar au castigat. Depinde de tine pentru a decide ce nivel de risc este adecvat sa iti asumi. In toate afacerile trebuie multa responsabilitate.... Tu decizi...
 
Forum » Test category » Forum-ul lui Hauti » Site-ul meu (Informatie si Sprijin)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:


Copyright MyCorp © 2024